Produkt dnia
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Zwrot towaru

Zwrot towaru

Zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. nr 22 z 2000 r., poz. 271) Klient może zrezygnować z towaru kupionego w sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty jego dostarczenia.

Zwracany towar, w stanie niepogorszonym, bez śladów wizualnych i zapachowych, należy odesłać oryginalnym opakowaniu, wraz z paragonem fiskalnym lub fakturą oraz oświadczeniem zwrotu. Sprzedawca gwarantuje zwrot kwoty równej cenie zamówionych produktów. Pieniądze zostaną oddane, zgodnie z powyższą ustawą, w ciągu 14 dni przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi, w związku z tym nie Sprzedawca nie przyjmuje przesyłek odsyłanych na koszt Sprzedawcy.

Jeśli podejmą Państwo decyzję o zwrocie zakupionego towaru, prosimy o kontakt pod numer telefonu 914-691-106 lub mailowo na adres: sklep@seseva.pl – otrzymają Państwo wyczerpujące informacje, jak przeprowadzić taką procedurę.

Zasady przyznawania i wysyłania produkty w formie gratisów w programie lojalnościowym reguluje osobny regulamin każdorazowo stworzony dla danej promocji.

Pieniądze za zwracany towar wysyłane są na konto bankowe wskazane przez Klienta.

 

Formularz zwrotu dla marki HEVEA

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl